ADENSE İLE KESİN KAZANÇ YÖNTEMİ!

Nasıl Yapılır Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımda sektörde uzun yıllardır denediğim ve başarılı olduğum adense ile kazanç sistemini sizlere anlatacağım. Öncelikle hangi dilde web sitesi yapacağınıza karar vermelisiniz. Bana sorarsanız adense yöntemi ile para kazanmak için kesinlikle ingilizce dilinde site yapmanız gerekiyor. Türkçe neden yapmayacaksınız? Adense kazanç yöntemlerinde en çok gelir getiren tüm konularda Türkçe siteler almış başını gitmiş durumdadır. Eğer ciddi bir maddi yatırımınız yoksa, çok kaliteli bir seo uzmanına sahip değilseniz, gündemle ilgili popüler konuları yakalayıp seo uyumlu yazı yazamazsanız ve daha önce adense ile ciddi paralar kazanamadıysanız bence kesinlikle Türkçe siteyi unutun. Rakipleriniz çok ciddi.

Şimdi gelelim adense ile kesin kazanç yöntemine.

Öncelikle alacağınız domain adına çok dikkat edin. Hangi alanda site kuracaksanız mutlaka o isim kuracağınız sitede geçsin. Örneğin sağlık sitesi kuracaksanız www.healthabc.com gibi bir site alınız. Tabi domaini aldıktan sonra alacağınız hostingte çok önemlidir. Bunun için yurtdışı lokasyon sağlayan bir sunucu firması ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Özellikle kuzey amerika hostingleri bu konuda size ciddi yararlar sağlayacaktır. Bunu da yaptığınızda seçeceğiniz tema’nın sadece olmasına özen gösterin. Bir konu ile ilgileneceğinizden birden çok kategori olmasın.

İçerik Planlaması

İngilizce sitelerdeki rekabet en az Türkçe siteler kadar zordur ancak; Kurmuş olduğunuz internet sitenize ingilizce olarak her yazınız minimum 500 kelime ve üzerinde olmalıdır. Eğer kendiniz yazamıyorsanız, para ile yazdırmak zorundasınız. Korkmayın harcadığınız parayı mutlaka geri kazanacaksınız! Yazılarınızı hazırladıktan sonra  günde 5er adet olmak üzere sitenize girin. Bunu yaparken facebook ve instegram hesabı açarakta yabancı insanları takip etmeye ve takip almaya başlayınız. En az 200 içerik oluşturduğunuzda ve sosyal medyada yavaş yavaş etkin olmayı başardığınızda adense reklam kodlarınızı sitenizin her yerine yapıştırın. Yabancılar ile Türkiye’de yaşayanlar arasındaki fark şudur; Türkiye’de yaşayanlar internet sitelerinde ki reklamlardan hoşlanmaz hatta çoğu virüs,spam zannederler. Oysa ki yurtdışında yaşayan insanlar adense ile web stesi sahibinin para kazanacağını bilir ve eğer web sitesi gerçekten yararlı bir hizmet sunuyorsa ona para kazandırmak için reklamlara tıklarlar. Yurtdışı lokasyonlu ve ingilizce açacağınız internet sitesinde oluşturacağınız veya çalışma yapacağınız kategori ve yazılarınızın google adwords e girerek aranma sayılarına ve tıklama başına verdiği ücretlere bakmayı asla unutmayınız. Bu dediklerimi yapmaya başladığınızda çok kısa sürede para kazanmaya başlarsınız. Eğer site kurmada yahut bu alanda sormak istediğiniz sorular olursa mutlaka yazının altına yorum yapın! Sizlere adense ile para kazanma yöntemlerini detaylıca da anlatıp bu işi öğreteceğim.!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan VİRÜS SALDIRISI NEDİR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*