Agar İo Oyna!

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

İnternet Dünyası’nın kısa zamanda popüler oyunlarından biri haline gelen agario, artık klasik oyunundan çok private serverlerin oynanmayı tercih etmekte olan kitle sayısı her geçen gün büyükmekte. Kullanıcılar klasik oyundan bulamadıkları eğlenceli ve özellikle aynı ülkeye mensup Türk oyuncularla bir arada vakit geçirme arayışı içerisinde. İşte tam da bu arayış üzerine yeni nesil private serverin olanakları dahilinde, her geçen gün genişlemekte olan Türk ve aktif oyuncu kitlesiyle oyuncuların beğenisini yakın zamanda sunulan Cheersagario, klasik agario keyfini olabildiğince Türk oyuncu kitlesinin istekleri doğrultusunda geliştirmeye başarmış kaliteli bir oyun ortamı sunabilen bir agario oyna alternatifi.

Cheersagario, klasik Agario anlayışının yanı sıra takım sistemli oynama imkanını da oyuncuların sunabilen, daha önce oynayıp da aradığınızı siz oyunculara veremeyen diğer Agario pvp server ile kıyaslandığında rahatsız edici unsurlardan uzak olarak hem bünyesinde kayıtlı olan yüzlerce kullanıcıya rağmen düzgün bir sohbet ortamı sunabilen hem de oyun esnasında ağ problemlerinden doğan tüm lag sorunlarından arınmış ve bu doğrultuda oyuna girdiğiniz ilk andan itibaren aradığınız nitelikte temiz ve elit bir ortamı aynı anda sunabilecek bir agario play alternatifi. Klasik agario’da gereksiz bulduğunuz bütün özellikler yerine oyununuzu daha keyifli bir hale getirebilecek unsurların oyunda yer almasına büyük önem verilmiş ve oyun en başından beri bu doğrultuda geliştirilerek hem mevcut oyuncu kitlesine hem de bünyesine dahil olacak yeni oyunculara alışılmamış bir ortam sunmayı hedeflemekte

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Macerası Uzayda Devam Edecek. başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*