Alcatel OneTouch Fierce XL Windows 10 İşletim Sistemiyle Geliyor

Mobil TeknoMania 0 views
sponsorlu reklam

T-Mobile tarafından üretilen Alcatel OneTouch Fierce XL Windows 10 işletim sistemiyle birlikte yakında satışa çıkıyor.

Kullanıcıların büyük çoğunluğu tarafından Android tercih edilse de farklı işletim sistemi arayan kullanıcılarda mevcut. Microsoft tarafından geliştirilen Windows 10 Mobile Ocak ayında kullanıcılara sunulmuştu. Bu işletim sistemini kullanan telefon sayısı şimdiye kadar sadece iki adet olmuştu. Lumia 950 ve Lumia 950 XL ‘ nin kullandığı işletim sistemini denemek isteyenlerin ortalama bir telefon ücretini gözden çıkarması gerekiyordu. Fakat Alcatel OneTouch Fierce XL için durum biraz daha farklı çünkü çok ucuzdan satışa sunulacağı belirtiliyor.

Alcatel-OneTouch-Fierce-XL-Windows-10

T-Mobile çıkardığı yeni cihaz olan Alcatel OneTouch Fierce XL için tanıtımını yaptı. T-Mobile ‘ in ürettiği Alcatel OneTouch Fierce XL,  T-Mobile ‘ in ilk Windows 10 Mobile işletim sistemi kullandığı akıllı telefonu olma özelliği taşıyor. Windows 10 kullanmak isteyen kullanıcılar içinde ucuz olması sebebiyle bir fırsat niteliğinde.

Alcatel OneTouch Fierce XL ‘ in özellikleri ise şu şekilde;
2 GB RAM
4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 210 yonga seti
2500mAh batarya kapasitesi (Bu batarya sabit değiştirilemiyor)
16GB yükseltilebilir dahili hafıza
5.5-inç büyüklüğünde, 1280×720 çözünürlüğe sahip ekran
1080p video çekimi yapabilen 8 MP ön, 2 MP arka kamera

Bu özelliklere sahip cihazın fiyatının ise 100 dolardan daha ucuz olacağı söyleniyor. Telefonun ise bir kaç haftadan satışa sunulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan İtalya ' dan Apple’a 318 Milyon Dolar Vergi Cezası başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

TeknoMania {TeknoMania}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*