Altın Elbiseli Adam Yaşamını Yitirdi!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Hepimizin sosyal medya üzerinden yakın bir şekilde tanıdığı Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti. Motosiklet dünyasının en bilinen isimlerinden biri olan nam-ı diğer Altın Elbiseli Adam, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde yaptığı kaza sonucu yaşamını yitirdi.

Önceleri televizyon dünyasında son zamanlarda ise YouTube üzerinde ürettiği özgün içeriklerle pekçok kişinin gönlünde taht kuran Barkın Bayoğlu, gece saatlerinde yaptığı trafik kazası sonucu hastaneye kaldırıldı. Barkın Bayoğlu’nun çarptığı yaya Buğra Erdem olay yerinde hayatını yitirirken, kendisi ağır yaralı olarak kazayı atlattı. Hastanede uzman doktorlar tarafından yapılan hiçbir müdahele Barkın Bayoğlu’nun iyileşmesine yetmedi ve motosiklet tutkunu maalesef yaşamını yitirdi.

barkınbayogluteknozen

Kazaya sebep olan kişilerin Buğra Erdem ve bir arkadaşı olduğu düşünülüyor. Köprüde tartışıp karşıdan karşıya geçerken dikkatsiz davranan ikili, Barkın Bayoğlu’nun da panikle motosikletinin ayarını kaybetmesine neden oldu. Kendisi sosyal medya ve YouTube üzerinde büyük bir popülariteye sahip bir motosiklet aşığıydı.

Bir önceki yazımız olan Yollardaki Aşkını Kaybettiğini Zannedenlere Müjde! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*