Amazon’dan Dışkı Dolu Kargo Teslimi!

İlginç hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Amerika Birleşik Devletleri‘nin en ünlü e-ticaret sitelerinden olan Amazon, bu aralar yaptığı büyük skandalla adından söz ettiriyor. Birçok insan online alışveriş yaptığı zamanlarda belirli aksaklık ve olumsuzluklarla karşı karşıya gelmiştir. Fakat böylesini sanıyoruz ki kimse düşünemezdi. Bir Amazon çalışanı alıcısına muhtemelen yanlışlıkla içinde insan dışkısı bulunan bir paket teslim etti.

Londra’nın doğusunda hayatını sürdüren bir adam, Amazon üzerinden sipariş ettiği ürünün paketini açtığında inanılması zor bir manzarayla karşılaşmış. Söz konusu adam, paketi açtığında içinde insan dışkısına bulanmış Amazon broşürlerinin olduğunu söylüyor. Bu durum karşısında şoka giren adam, sinirinin etkisiyle hemen ilgili haber kanallarına ulaşarak yaşadığı durumu açıklamış ve böylesine bir rezaletten tüm Dünya’nın haberi olması gerektiğini dile getirmiş.

amazonrezaletiteknozen

Olayı doğrulayan Amazon çalışanları, teslimatı gerçekleştiren şirkete direk soruşturma açarak söz konusu adamın mağduriyetinin en kısa zamanda giderileceğini söyledi. Dünya’nın en prestijli elektronik ticaret sitesinin böylesine bir hatayı nasıl ve ne şekilde yaptığı bilinmiyor ama emin olduğumuz birşey var ki bu konu uzun süre akıllardan kazınmayacak.

Bir önceki yazımız olan Bisikletler Hava Kirliliğini Önleyecek! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*