Amazon’dan Yeni Mesajlaşma Uygulaması Geliyor!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Son zamanlarda teknoloji pazarında adından sıkça söz ettiren Amazon, ilerleyen günlerde bir mesajlaşma uygulaması tasarlamayı planlıyor. Sanal asistan Alexa ile tanıdığımız Amazon, mesajlaşma uygulamaları arasına Anytime isimli genç bir arkadaşı kazandıracak.

amazonlogoteknozen

Anytime, WhatsApp Messenger‘a rakip olacak mı bilemeyiz ama uygulama, bünyesinde mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama gibi faktörleri barındıracak. Bu gibi temel özelliklerin yanı sıra Anytime, uygulama içinde oyun oynamaya da olanak tanıyacak. MSN Messenger‘ı küllerinden doğurmayı düşünen Amazon, bakalım Anytime ile ilgileri üzerine toplayabilecek mi?

Video ve GIF desteği de uygulamanın diğer özellikleri arasında. Bununla beraber Amazon, uygulama içinde çeşitli işletmelerinde bir takım şifreler yardımıyla birbirleri arasında alışveriş yapabileceğini dile getirdi. Bu yıl başlarında video konferans uygulaması olan Chime‘yi piyasaya süren şirketin Anytime’a güveni oldukça tam.

Bir önceki yazımız olan Apple Watch 1 Garanti Süresini Uzattı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*