Android Cihazlara Başlat Menüsü Eklemek

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Android İşletim Sistemine sahip olan cihazlar da, işlem menüsü her zaman kolayca bulunur. Android Cihazlarda kişileştirme çalışmaları her zaman daha kolay yapılır. Ancak bazı ek yardımcı olacak Uygulamaları  “Google Play ” üzerinden indirmeniz gerekebilir. Diğer zamanlarda ise Android cihazların kendi ayarlar menüsünden birçok kolay Kişileştirme ayarları yapılır. Başlat Menüsü ekleyerek, Android Telefon ve Tablet cihazlarınızı daha görsel ve havalı olarak kullanabilirsiniz.Başlat Menüsü eklemek için Android cihazlar üzerinde ek olan bir Menü ayarı yok. Bunun için Android Play üzerinden bir ek uygulama yardımcısı eklemeniz gerekiyor.

Google Play üzerinde ” Taskbar ” adlı uygulamayı Android cihaza indirmeniz gerekiyor. Taskbar uygulaması içerisinde, aslında birçok kişileştirme ayarı yapılabilir. Yapılan bu ayarlar sayesinde, kısa sürede Telefon ve Tabletler ciddi oranda görsel amaçlı düzenlenir.

Taskbar üzerinde Android Ayarlar bölümü vardır. Buradan yapmanız gereken, bu ayar üzerinden ” Başlat Menüsü ” eklemek. Sonrasında zaten kısa sürede Başlat menünüz Android bazlı telefon üzerinde gözükmeye başlar.Başlat Menüsü içerisinde bazı uygulama klasörleri ekleyerek, tıpkı Bilgisayar üzerinde Başlat menüsünü kullanıyormuş gibi bu Menüyü kullanırsınız. Bu sayede artık daha rahat bir şekilde Android Cihazda Başlat Menüsü kullanmış olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan VLC Player ile video kesme ve birleştirme işlemi nasıl yapılır? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*