Android Cihazlarda Büyük Teknik Problem; Isınma

Donanım Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Android Cihazlarda Büyük Teknik Problem; Isınma
Piyasada en çok kullanıma alınan telefon türlerini n başında Android gelmektedir. Küçük bir kıyaslama yapıldığı zaman da fiyat performans bakımından yapılan karşılaştırmalardan her zaman üstün çıkan taraf kesinlikle Android cihazlar olmaktadır. Kişilerin IOS sistemleri içerisinde elde edecekleri genel özellikler yetkin bir düzeyde olsa da tabi olunacak fiyat aralığı her bireyin karşılayacağı türden değildir. Tam da bu nedenle kişiler kendirline uygun olan alternatiflere yönelmektedir. Fakat Android her ne kadar avantajlı olsa da kullanım sırasında ortaya çıkarmış olduğu bazı sorunların olduğunu da itiraf etmeden geçmemek gerekmektedir. Bu konunun başını çeken nokta ise kesinlikle ısınma problemidir. Kişilere korku dolu dakikalar yaşatabilecek olan bu sistemin arka planında olan sebeplerin çözüme kavuşturulması lazımdır.
Isınmanın Sebepleri Nelerdir?
Isınmanın sebeplerinin başında cihazın performans derecesinin düşük olmasına rağmen yüksek bir işlem kapasitesi varmış gibi yükleme yapmak gelmektedir. Si de çok kısa bir süre içerisinde hılı bir biçimde çalışan telefonunuzu bile yavaş çalışır hale getirebilirsiniz. Bu gibi durumlardan uzak kalmak ve telefonunuzun ısınma problemi ile karşı karşıya kalmasını engellemek için kesinlikle fazla uygulamalardan arındırılması gerekmektedir. Buna ek olarak şarj etme işlemleri sırasında da dikkatli davranmak gerekmektedir Telefonlar %100 oranında şarj edilmeden fişten çıkarılınca ısınma probleminin ortaya çıkabileceğine dair de durumlar ile karşılaşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan SAMSUNG NOTE 6 HAKKINDA SIZDIRILAN ÖZELLİKLER. başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*