Android Cihazlarda Klasör Nasıl Oluşturulur?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Android İşletim Sistemli telefonlarda, özellikler menüsü her zaman daha kolay bir şekilde işler. Yani, ” İşlem ayarlarını yapmak, diğer telefonlara göre çok daha basit ve daha rahat olur. Bu nedenle, ilk olarak doğru mantık üzerinden hareket etmek gerekmektedir. ” Android cihazın da, eğer çok dosya birikiyor ve telefon üzerinde aradıklarınızı zor buluyorsanız, bunun için Ek Klasör açmanız gerekiyor. Bunu yapmak, zor gözükse de, aslında basit bir işlemden ibarettir. İlk olarak yapmanız gereken;

– Telefon Menü kısmına giriniz

– Burada Seçenekler yazan yeri görürsünüz

– Bastığınız zaman ” Klasör Oluştur ” diye seçenek sizi karşılar

– Buradan, ” Klasör  Adını Girer ” ve sonrasında Kaydet dersiniz

Bu sayede Klasör oluşturarak, artık boş yere dağınık duran dosyalarınızı, tek bir dosya içerisinde  toplarsınız. Klasöre dilediğiniz adı verirsiniz. Aradıklarınızı bu sayede kısa yoldan bulmuş olursunuz. Android İşletim sistemine sahip telefonlarda, bu açıdan rahat bir şekilde istediğiniz ada sahip olan Klasörler oluşturmak mümkün. Aynı zamanda, Klasörü özel bir yerde de saklayabilirsiniz. Çok daha gelişmiş ve rahat olan bu Klasör taşıma işlemi sayesinde, zorlanmadan Klasörler arasında gezinti yaparsınız.

Klasör Oluşturmak sayesinde, karmaşık olan her türlü özel dosya, karmaşık veri dosyaları ve oyun gibi türleri, bu Klasör içine atarak, çok daha kolay bir kullanım yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefonlarda İnternet Hız Testi Nasıl Yapılır? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*