Apple Music Uzaktan Nasıl Kontrol Edilir?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Apple Music çok sevildi.Apple markasının kullanıcılarına sunduğu en özel hizmetlerden gerçekten. Ancak bazı sorunlar meydana geliyor. Apple Music Uzaktan Kontrol etmek için, telefonların içerisinde yer alan bir uygulama yok. Bu yüzden de ayrı bir kontrol etme mekanizması gerekiyor.Apple üzerinden dinlenen Muzikleri, telefon üzerinden kontrol ederek, değiştirme ve diğer işlemleri yerine getirme gibi işlemler için, ayrı bir uygulama formatı sağlamanız gerekir.

Yapılacak işlem şu şekilde olmalı ;

– Apple Music Uygulamasına Üyelik bilgilerinizle beraber giriş yapın

– Sonrasında, PC üzerinde kurulu olan iTunis Programını da çalıştırın

– App Store üzerinden Remote Uygulamasını indirin

– Remote ve iTunes uygulamasını aynı anda çalıştırın. Sonrasında Remote uygulamasında, Seçenekler kısmında bulunan ” Aygıt Ekle ” seçeneğine tıklayın

– Buradan da iTunes Uygulamasını seçin.Artık Uzaktan kontrol altına alarak, Apple üzerinden doyasıya Musicleri kontrol ederek dinleme şansını elde edeceksiniz.

Apple Music iTunesle beraber en çok gelişen ve gelişmekte olan bir özellik. Bu sayede birçok yeni şarkıyı eksiksiz ve hızlı bir şekilde dinleme şansı bulursunuz. Ama faydalı bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Apple Music üzerinden son şarkılar yer alırken, HD Ses Kalitesiyle dinleme özelliği de sizleri bekler. Bu sayede diğer platformlara oranla, çok daha yüksek Ses kalitesinde, süper hızlı şarkı dinleyeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Swarm'da Mesajlar Nasıl Silinir? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*