Atari Yeni Haliyle Gümbür Gümbür Geliyor!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Atari şirketi tarafından geliştirilen Ataribox, Atari özlemi çekenlerin hasretini söndürmeye geliyor. Retro görüntüsü ile eski oyunları kaliteli bir şekilde oynayabileceğimiz Ataribox çok yakında piyasada yerini alacak.

Değişik tasarımı ile pekçok oyuncunun gözlerini büyüleyen Ataribox, geçmişten hatırladığımız tüm Atari oyunlarını da bünyesinde oynama olanağı tanıyarak, eski oyunların özlemini çeken oyunculara adeta tebessüm etti. Kendisinde gösterge ışıkları, SD kart desteği ve HDMI portu ve 4 USB portu barındıran oyun konsolu, kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle oyuncuların karşısına çıkacak. Eski klasik oyunların yanısıra Ataribox’ta günümüzden oyunları da oynanılabilecek.

ataribox

Piyasaya çıkış tarihi net olarak bilinmeyen Ataribox için yakında şirketin; donanım özellikleri, ücreti ve oyun içerikleri ile alakalı bir açıklama yapması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde elimize geçen yeni bilgileri sizlere sitemiz üzerinden aktaracağız.

Bir önceki yazımız olan 1 Buçuk Saatte 5 Oyun Bitirerek Rekor Kıran Oyuncu! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*