Beats 2000 TL’lik Kulaklıklarını Satışa Çıkardı!

İlginç hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Dünya’nın en ünlü ses ürünleri geliştiricisi Beats, bugün itibariyle dudak uçuklatan rakamdaki kulaklıklarını piyasaya sürdü. Balmain ve Beats iş birliğiyle tasarlanan kulaklıklar birçok kullanıcının beğenisini topladı. Kylie Jenner ise kulaklıkların reklam yüzü olarak dikkatleri üzerine çekti.

kyliejennerbeatsteknozen

Apple’ın piyasaya sunduğu koleksiyonda Beats Studio ve Powerbeats 3 Bluetooth kulaklık modelleri mevcut. Lüksü ve kaliteyi arayanların kaçırmaması gereken kulaklıklar tasarımlarının yanında fiyatlarıyla da dudak uçuklattı diyebiliriz. Apple ve Balmain yapımı kulaklıkların safari ve haki olarak iki renk seçeneği bulunmakta. Her renk seçeneğinde altın rengindeki detaylar Balmain logosu dikkatleri çekiyor. Kulaklıklar ayrıca beraberinde süet taşıma çantalarıyla kullanıcılara sunuluyor.

Teknik açıda diğer Beats kulaklıklarından pek bir farkı bulunmayan bu modeller yalnızca tasarım anlamında eski modellerinden ayrılıyor. Beats özel koleksiyonunda yer alan bu modellerin fiyatları 200 dolar ile 600 dolar arasında değişkenlik göstermekte.

Bir önceki yazımız olan WiFi için Tuvalet Temizlemek! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*