Bugatti’den Yeni Model : Chiron

Donanım Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Araba dünyasının devi olarak nitelendirebileceğimiz Bugatti, geçtiğimiz yıl üretim ve tasarım işlerine başlanılan Chiron isimli modelini Instagram hesabı üzerinden resmi olarak tanıttı. Daha önceden de üretmiş olduğu Veyron modeli ile dikkatleri üzerine toplayan bu marka, Chiron ile de bir bu kadar daha dikkati üzerine toplayabilecek gibi görünüyor.

Otomobil ve ulaşım sektörü, her gün gelişmekte olan bir sektör. Sadece kara araçları değil, uçaklar ve helikopterler de bu gelişime dahil olan araçlardan. Her araba markası, diğer markaların bir tık üstüne ulaşabilmek için özel tasarım ve teknik detaylar ile yepyeni modeller oluşturup piyasaya sürüyor. Otomotiv sektöründe, bugünlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka da Bugatti oldu. Spor ve yarış türü arabalar tasarlayıp satışa sunan Bugatti, bu sefer de yepyeni bir model olan Chiron üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde resmi Instagram hesapları üzerinden bu aracın kısa bir videosunu ve model ismini doğrulayan Bugatti, bu araca tam anlamıyla bir resmiyet kazandırmış oldu.

Özellikle iş adamları ve ünlüler tarafından sıklıkla tercih edilen bu arabalar, yine aynı kitlenin ilgisini çekebilecek özellikte tasarlanmış. Ortalama olarak 1502 beygir gücüne sahip olan bu araç ile, saatte 463 km/h hız yapabileceksiniz. Bu kadar kaliteli, şık tasarlanmış ve oldukça hızlı bir aracı satın almak da babalık ister 🙂 Bu araca sahip olabilmek için 3 milyon dolarınızı çoktan gözden çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Şarj Desteği olan telefonlar başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*