Cem Yılmaz Instagram ve Twitter’ı Bıraktı!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, 3 gün önce hem Twitter hem de Instagram üzerinden paylaştığı gönderiyle bu mecralarda birdaha paylaşım yapmayacağını takipçilerine açıkladı. Instagram’da 2 milyon, Twitter’da ise yaklaşık 12 milyon takipçisi bulunan ünlü mizahçı artık bu sosyal medya platformlarında paylaşımda bulunmayacak.

Çoğu takipçisiyle etkileşim içinde olan Yılmaz, onlara arkadaş gibi yaklaşıyor ve atılan mesajların geneline cevap vermeyi ihmal etmiyordu. Kendisine gelen olumlu yorumların dışında bir o kadar olumsuz ve ahlak dışı mesajlarda vardı elbette. Ünlü komedyen bunlardan etkilenmiş olacakki aşağıda paylaştığı gönderiyle birdaha bu iki uygulamayı kullanmama kararı aldı. Olumsuz yorumların önüne bu şekilde geçebileceğini düşünen Cem Yılmaz’a, kendisini seven takipçilerinden sosyal medyayı bırakmaması yönünde birçok mesaj gelsede Yılmaz’ın bu konudaki duruşu oldukça net gözüküyor.

cmyılmaztknozen

Pekçok tanınmış kişinin başına gelen bu durumda Cem Yılmaz niye böyle bir tutum sergiledi bilemiyoruz ama şuanlık hesaplar tam anlamıyla kapalı değil. Cem Yılmaz muhtemelen varolan ve varolacak etkinliklerini bu hesaplar üzerinden duyurmaya devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Twitter Yeni Güncellemeyle Karşımızda! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*