Cumali Ceber Film Oluyor!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Ünlü vine fenomeni ve youtuber Halil Söyletmez‘in geniş kitlelere ulaşan ve mizacıyla büyük yankı uyandıran Cumali Ceber tiplemesi sinemalara atılıyor! ”Allah seni alsın!” repliğiyle hafızalarda yer eden Cumali Ceber son zamanlarda özellikle gençlerin ilgi odağı haline gelmişti. Halil Söyletmez’in Vine ve Instagram üzerinden paylaştığı videolar yediden yetmişe herkesi kahkahalara boğmayı başarmış ve büyük bir ün elde etmişti.

Geçtiğimiz günlerde ilk teaserı yayınlanan Cumali Ceber’e Halil Söyletmez hayat veriyor. 42 saniyelik teaser videosunda bile yoğun bir komedinin sinyallerini veren Cumali Ceber, 4 ağustosta sinemalarda yerini alacak. Filmde Halil Söyletmez’e Serkan Şengül, Ferhat Göçer, Samsun Demir, Ece Seçkin, Gökhan Keser, Ceyda Saltadal, Tanser Yılmaztürk, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin gibi isimlerde eşlik edecek.

Sosyal medya ve YouTube üzerinde izlenme rekorları kıran Cumali Ceber’in başından geçen komik olaylar yaşlısından gencine herkesin gülmekten ağzını ağrıtacak gibi gözüküyor. Hepimiz Halil Söyletmez’i Vine videolarındaki ”Hııamına!” tepkisiyle hatırlıyoruz. O zamanlardan bu zamana gelen başarı öyküsüyle sosyal medya üzerinde büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Söyletmez’de filmden çok umutlu.

halil

Instagram’da 1 milyon üzerinde bir takipçisi olan Halil Söyletmez’in YouTube kanalında da 820 bini aşkın abonesi bulunmakta. Adana doğumlu olan ve sosyal medya PR işleri ile uğraşan Halil Söyletmez tamamen hobi amaçlı başladığı bu işte şuanda bir fenomen haline gelmiş durumda. Sosyal medyanın hayatına çok şey kattığını ifade eden Halil Söyletmez, başarısını doğallığına ve komikliğine borçlu diyebiliriz.

Görüldüğü gibi sosyal medya amacına uygun bir şekilde kullanıldığı taktirde insanın hayatını tamamen değiştirebilecek önemli bir mecra. Halil Söyletmez bunun en güzel örneklerinden biri. Teknozen ekibi olarak kendisine oyunculuk hayatında başarı ve bol şans dileyip, Cumali Ceber’in gişesi bol bir film olmasını temenni ediyoruz!

Bir önceki yazımız olan Facebook'un Nüfusu Çin'i Aştı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*