Düşük Boyutlu, En Keyifli 6 Oyun!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Merhaba sevgili Teknozen takipçileri. Bugünkü yazı dizimizde bilgisayarının sistem özelliklerinden yakınan arkadaşları baz alarak bir oyun listesi derleyeceğiz. Çoğu sistemde çalışabilirlik gösteren bu oyunları eminiz ki çok seveceksiniz. Hazırsanız başlayalım;

1) Alien Hallway

Yalnızca 50 MB olan bu oyunda, uzaydaki askerlerimizi uzaylıların saldırılarından korumaya çalışıyoruz. Tarafımıza gönderilmiş olan özel askeri görevleri tamamlamaya ve insanlığı kurtarmaya dayalı Alien Hallway, oldukça kolay bir şekilde oynanabilmekte.

all
2) Anomaly Warzone Earth

Dünya oldukça büyük bir savaşın pençesindeyken akıllı bir şekilde bize verilen ekipman ve stratejileri kullanarak Dünya’yı içinde bulunduğu bu istiladan kurtarmakla görevliyiz. 140 MB’lık bir alan kaplayan oyun, grafik anlamında kapladığı alanın çok ötesinde.

anomally
3) Bus Driver 1.5

Piyasadaki en eski şöförlük oyunlarından biri olan Bus Driver 1.5’te şehrin farklı farklı bölgelerinden otobüs şöförlüğü yapıyoruz. Otobüs meraklıları için birebir olan oyun yalnızca 70 MB büyüklüğünde.

buss
4) Mount&Blade Warband

Türk yapımı bir oyun olan Mount&Blade Warband, bizlere buram buram Orta Çağ’ı hissettiriyor. Eski dönemlere ait mekan ve kurgularla bağımlısı olacağınız bu efsane oyun sadece 581 MB büyüklüğünde.

mount
5) Age of Empires

Dünyanın en iyi savaş ve strateji oyunları arasında adını altın harflerle yazdıran Age of Empires’ı bilmeyen yoktur. Geçmişi oldukça uzun yıllara dayanan bu strateji oyunu sadece 30 MB büyüklüğünde.

ageof
6) Plants vs. Zombies

Dünyayı ele geçirmeye başlayan bir zombi sürüsü bahçenize bulaştı. Tek silahınız olan bitkilerinizle onları alt etmeye çalışıp, Dünya’yı bu zombi istilasından kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bu keyifli macera yalnızca 27 MB.

plants

Bir önceki yazımız olan Türk Yapımı Oyun: No 70 Eye of Basir! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*