En Yararlı Akıllı Telefon Uygulamaları!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Artık hemen hemen herkes akıllı telefon kullanmakta. Akıllı telefonlarımızdan maksimum verimi alabilmek için derlediğimiz bu uygulama listesini eminiz ki çok seveceksiniz! Buyrun inceleyelim.

1) Clean Master

Clean Master cep telefonlarımızdaki gereksiz, kullanılmayan dosya ve önbellekleri yok ederek cihazımızda bizlere boş yer açmayı sağlıyor. Uygulamalar içinde sistem temizlik araçları arasında en iyi olarak gösterilen Clean Master, yeri geldiğinde tek bir dokunuşla cihazımıza nefes aldırmayı başarıyor. Kalıntı dosyalar, yüksek RAM kullanımı ve cep telefonu sistemiyle alakalı aklınıza gelebilecek her detay Clean Master’ın işi. İndirin, indirtin!

clean

2) Kilit (AppLock)

Çoğu kimse kişisel eşyalarını diğer insanlarla paylaşmak istemez. Artık cep telefonlarımızda bu kategoriye girdiğinden hemen hemen herkesin telefonunda basit bir desen kilidi bile görülmesi olası. Ama Kilit (AppLok) programı bu olayı biraz daha abartarak telefonun kendisine konulan kilidin yanı sıra, telefonun barındırdığı her uygulama için dilerseniz ayrı ayrı kilit koymayı vaadediyor. Yani galerinize girilsin istemiyorsanız galeriniz için bir PIN şifre, parmak izi veya desen kilidi seçiyorsunuz. Galeriye dokunduğunuz anda galerinin açılması için sizden bu şifreyi girmeniz isteniyor. Oldukça basit bir arayüze sahip olan uygulamanın özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Davetsiz misafir selfie‘si bölümünü aktifleştirdiğinizde telefonunuzu eline alan yabancıların sessiz bir şekilde fotoğrafı çekiliyor.

appp

3) Snapseed

Çektiği fotoğrafları düzenlemeden paylaşan birileri kaldı mı? Google tarafından geliştirilip piyasaya sürülen Snapseed kullanıcılarına eşsiz bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunuyor. Fotoğraflarınızdaki en ince ayarları bile profesyonel ve eksiksiz bir şekilde düzenleyeceğiniz Snapseed, fotoğraf kaydedilme aşamasında fotoğrafın görüntü kalitesini bozmama bakımından da kusursuz. Tek bir parmak yardımıyla çeşitli menü ve kategoriler içinde boğulmadan basit bir arayüzle yaklaşık 5-10 dakika içinde kafanızdaki renk ve düzenleme ayarlarını Snapseed’de bulabilir ve fotoğraflarınız üzerinde uygulayabilirsiniz. Çoğu kullanıcı Snapseed sayesinde yaratıcılıklarının da gelişip, ilerleme gösterdiğinin kanaatinde.

snpseed

4) Super VPN

Yasaklı sitelere giriş inanın hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her daim değişen medya yüzünden cihazlarımızda en az bir VPN bulundurmak şart oldu diyebiliriz. Super VPN sayesinde girmek istediğiniz her internet sitesine tek bir dokunuşla girebilirsiniz!

vpn

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy J5 Pro Gelmek Üzere! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*