Facebook Messenger’a Yepyeni Güncelleme!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Veri tarifemizi kullanarak dostlarımız ve sevdiklerimizle mesajlaşmamıza olanak sağlayan Facebook Messenger yepyeni bir güncelleme ile karşımıza çıkacak. Bugün itibariyle yayınlanan güncelleme neticesinde Facebook Messenger’da görüntülü sohbet yaparken birbirinden yeni efektler kullanabileceğiz.

messss

Kullanıcılarına daha eğlenceli bir sohbet deneyimi yaşatmak isteyen Messenger, yepyeni efektleriyle ön plana çıkıyor. Görüntülü konuşma esnasında kamera efektine dokunarak bu simgeleri aktif hale getirebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ayrıca bu efektler ile fotoğrafta çekebilir ve bu fotoğrafları dilerseniz cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Messenger, kendi özel efektlerinin yanı sıra Snapchat’te de bulunan bazı filtreleri bünyesine getirerek görüntülü sohbet deneyimini daha eğlenceli bir boyuta taşıyacak.

iOs ve Android kullanıcılarına bugün sunulan bu güncelleme ile Facebook Messenger, mesajlaşmaya yeni bir perspektif kazandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Bünyesine Bir Yenilik Daha Katıyor! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*