Facebook’taki Erişim Sorununun Sebebi!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Facebook‘ta bir süredir yaşanılan erişim sorunu birçok kişinin tepkisini toplamış durumda. Dünya’nın her yerinde Facebook hesaplarına erişmek isteyen pekçok kimse zorluk çekiyor. Bu yazı dizimizde bu problemi ele alıp, sizlere Facebook’ta karşılaştığımız erişim sorununun sebebinden bahsedeceğiz.

Özellikle dün itibariyle kendi gösteren bu problem bugünde belirli aralıklarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Birçok kişi bu konudan dolayı mağduriyet yaşarken, BTK tarafından konuyla ilgili açıklama gecikmedi. BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan kişisel Twitter hesabından şöyle bir duyuru da bulundu;

faceerişimsorunuteknozen
Ömer Fatih Sayan’ın konuyla ilgili yorumu bu yönde olsa da Facebook yetkilileri bu açıklamayı doğrular nitelikte bir haber dile getirmediler. Dünyayı etkileyen bu sıkıntı, 2 gün önce 21:45 sularında baş gösterdi ve problem yaklaşık 20 dakika sürdü. 22:10 civarında çoğu kullanıcı hesaplarına erişebilse de kimi kullanıcılar hala daha bu problemi yaşamakta ve şikayetlerini diğer sosyal medya platformlarından dile getirmekteler.

Bir önceki yazımız olan Instagram'da En Büyük İlgi Moda ve Güzellik Profillerinde! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*