Facebook’tan 15 Temmuz Adına Büyük Jest!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Facebook herkesin bildiği gibi özel günleri asla unutmayan büyük bir sosyal medya platformu. Çoğu özel gün için birçok profil çerçevesi ve değişiklik derleyen Facebook, 15 Temmuz Darbe Zaferi içinde büyük bir sürprizle karşımıza çıktı. Özel günlerde kullanıcılarının profil ve kapak fotoğrafları üzerinde çeşitli oynamalar yapmasına olanak veren Facebook, bu özelliğiyle pekçok kullanıcıdan tam not almıştı. Geçici profil fotoğrafı olarak adlandırılan bu özellik, ülkeye, ülkenin içinde bulunduğu duruma ve özel günlere göre değişkenlik gösteriyor.

Geçici profil fotoğrafı ile pekçok vatandaşımız iki yeni profil çerçevesini kullanarak 15 Temmuz ile alakalı görüşünü ve desteğini açıkça dile getirebilecek. 15 Temmuz Darbe Girişimi ile alakalı sessiz kalmak istemeyen her kullanıcıyı bu profil çerçevelerini kullanmaya davet ediyoruz.

faceteknozenn

Facebook’un özel günler için sunmuş olduğu bu geçici profil fotoğrafı olayı yalnızca bu iki çerçeve ile sınırlı değil. Bunun öncesinde de birçok bayram ve özel günlerde kendini gösteren profil çerçeveleri, çoğunlukla kullanıcının beğendiği ve takip ettiği sayfalara göre düzenleniyor.

Geçici profil fotoğrafı oluşturmak gözüktüğünden hayli basit. Profil fotoğrafınızı seçerek, sağ alt kısımdaki çerçeve kullan butonuna tıklamak. Ardından karşınıza gelen yüzlerce çerçeve arasından size uygun olanını profil fotoğrafınıza ekleyebilir ve bu çerçevenin ne kadar süreyle profilinizde kalacağını seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Reklam Furyasına Facebook Messenger'da Katıldı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*