Facebook’tan Android cep telefonuna video nasıl indirilir?

Nasıl Yapılır Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Facebook’ta komik video izlediniz, daha sonra bunu cep telefonunuza kaydedip başka bir uygulama üzerinden arkadaşınızla paylaşmak istediniz. Ancak resmi Facebook uygulaması videoları telefona indirme imkânı sunmadığı için bunu farklı yazılımlar aracılığıyla yapmanız gerekecektir. Bilgisayar kullanırken savefrom.net gibi farklı siteler üzerinden herhangi bir Facebook videosunu indirebilirsiniz, ama söz konusu Android cihazlar olduğu zaman daha farklı uygulamalar da bu işi görebiliyor.

 

Bünyesinde yüzbinlerce uygulamayı barındıran Google Play Store, Facebook’tan video indirmenizi sağlayan uygulamalara da ev sahipliği yapıyor elbette. MyVideoDownloader for Facebook isimli uygulama, isminden de anlaşılacağı üzere Facebook’tan video indirmeyi çok basite indirgemeyi başarmış.

 

Facebook’tan cep telefonuna video indirmek için ne yapmalısınız?

* Öncelikle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.giannz.videodownloader adresindeki MyVideoDownloader for Facebook uygulamasını indirin.

* Karşınıza bir giriş formu çıkacaktır. Facebook’a giriş yaparken kullandığınız e-posta ve şifreyle uygulamaya giriş yapın.

* Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra Facebook zaman tünelinde gezmeye başlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra, videonun üzerinde çıkan Play butonuna basın. Karşınıza Oynat, İndir, Bağlantıyı Kopyala ve Paylaş isimli seçenekler çıkacaktır. İndir seçeneğine dokunduktan sonra Facebook videosunu indirmeye başlayabilirsiniz.

 

Videonun yüzde kaçının indirildiğini öğrenmek için de bildirim panelini açarak takip edebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla indirdiğiniz tüm videoları görmek için de menü butonuna basıp Downloads isimli bölümü ziyaret edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere Facebook’tan Android cihazlara video indirmek hiç de zor değil.

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Kablosuz Ağlar Nasıl Silinir? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*