Facebook’un TV Dizileri Başlıyor!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Dünyanın en popüler ve en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından Facebook, önümüzdeki ağustos ayıyla beraber bünyesine inanılmaz bir yenilik katıyor. Piyasadaki iddialara göre Facebook’a özel TV dizileri yayına girecek.

Geçtiğimiz aylarda Facebook‘un kendi özel dizilerini çekeceği kullanıcılar arasında konuşulup duruyordu. O aralar pekçok kullanıcının asılsız bir söylenti olduğunu düşündüğü bu durum ağustos ayıyla beraber bir gerçeğe dönüşüyor. İnternet dizileri son zamanlarda oldukça gelişim göstermekte ve YouTube üzerinde oldukça popüler hale gelmiş durumda. Sanıyoruz Facebook’ta bundan etkilenmiş olacakki bünyesine böyle bir özellik getirip, YouTube’a ufak bir gözdağı vermeyi düşünüyor.

facebooktvteknozen

Facebook’un dizileri iki farklı içerik tipinde olacak. Birisi, kısa süreli ve fazla masraf gerektirmeyen yayınlar. Diğerleri ise oldukça ciddi prodüksiyon ve masraf gerektiren uzun süreli yayınlar. Ağustos ayından itibaren Facebook’un kısa süreli ve fazla pahalı olmayan mini dizileri yayına süreceği konuşuluyor. Kullanıcıların talebine göre hemen ardından da büyük çapta emek harcanan diziler yayına girebilir. Bakalım Facebook’ta TV dönemi kullanıcılardan nasıl bir tepki görecek?

Bir önceki yazımız olan Snapchat Kopyalanmaya Karşı Önlem Aldı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*