Fallout 4 VR İnanılmaz Geliyor!

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre Fallout 4 VR sürümü piyasaya çıktığında oyun severlerin başı dönecek. Oyun kişilerin hayatında vazgeçilmezler arasında ilk sırada yerine alacağa benziyor. Bethesda yetkilisinin yaptığı iddialı açıklamalar eşliğinde oyunun bomba gibi geldiğini söyleyebiliriz.

Fallout 4 VR bomba gibi geliyor! Uzun zamandır Fallout 4 VR oyunu ile ilgili yapılan bir takım açıklamalar bulunmaktaydı. Oyun dünyasında da sabırsızlıkla beklenen oyun, oyun tutkunları tarafından da dört gözle beklenir hale gelmiştir. Bethesda Games oyunla ilgili çok fazla açıklama yapmayarak merak uyandırmayı başarmıştır. Sessizliğinin nedeni ise sonradan ortaya çıktı.

Bethesda Games yetkilisi olan Pete Hines’in Fallout 4 VR ile ilgili yaptığı açıklamada oyunun VR sürümü olan E3’ün 2017 yılında piyasaya çıkacağını ifade etti. Yaptığı açıklamada oyun severlerin oyunu gördükleri anda hayretler içerisinde kalacaklarını ve hayatlarında vazgeçilmezleri arasına gireceğini ifade ederek, oyun içerisinde nereye baksalar oyunun gerçekçi bir yanını bulacaklarını da ifadesine eklemiştir.

Yapılan son açıklamalarla birlikte oyun üzerine oluşan merak duygusu daha da artmıştır. Oyunun son sürümünün gerçekçi olması dışında son derece hızlı ve kaliteli olması da beklenirken bu tarz oyunlar için beklentilerin bu kadar fazla yüksek tutulmasının ardından hayal kırıklığının yaşayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Büyük ve başarılı firmalardan çıkan bazı oyunların beklentileri karşılamadığı durumlarda olmuştur bu nedenle yapılan açıklamaları bir kenara bırakarak çok fazla beklentileri yükseltmemekte fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Dünya Üzerinde Yasaklı 4 Oyun ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*