Galaxy A7 için Sanal Asistan Geliyor!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Sanal asistanlar artık akıllı telefonların vazgeçilmezi haline geliyor. Bunlardan en bilineni Siri. Siriye rakip olarak nitelendirebileceğimiz Bixby en yakın güncellemeyle beraber Galaxy A7 kullanıcılarına ulaşacak. Kullanıcılarına daha kaliteli bir akıllı telefon deneyimi yaşatmak isteyen Samsung, yeni sanal asistanı Bixby’e çok güveniyor.

galaxya77

İlk etapta yalnızca Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için piyasaya sürülen bu sanal asistan sonrasında almış olduğu radikal kararla bu sanal asistan deneyimini Galaxy Note 7 kullanıcılarıyla da paylaştı. Sanal asistan kullanıcı kitlesini genişletmek isteyen Samsung şimdi de Galaxy A7 kullanıcılarına müjdeli haberi verdi. Şuanlık yalnızca Güney Kore‘deki Galaxy A7 kullanıcılarına sunulması beklenen bu teknoloji yakın zamanda diğer ülkelerde de kullanılabilir duruma gelebilir.

Bixby desteği sunan yeni Galaxy A7’nin 550 dolar gibi bir fiyatla satışa çıkacağı söyleniyor. Henüz Avrupa ve Asya kullanıcılarına çıkacağı düşünülmeyen bu teknolojiyle beraber Samsung, en yakın rakibi Apple’a derin bir göz dağı verdi diyebilir. Yeni Galaxy A7’ler ile ilgili edineceğimiz detaylı bilgileri sitemiz üzerinden yayınlamaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Bir önceki yazımız olan Instagram'dan Stalker'lara Özel Güncelleme! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*