Gangstar New Orleans GTA Benzerliği

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Gangstar New Orleans GTA Benzerliği

GTA oyunu herkes tarafından bilinen ve sevilen oyun türlerinden biridir. Yeni çıkacak olan bir Gangstar New Orleans oyunun da GTA’ya benzerliği ise oyun piyasasında tüm dikkatleri topladı.

Gangstar New Orleans oyunu Fransız oyun geliştirici firması olan Gameloft tarafından piyasaya sürülecek bir oyun türüdür. İOS, Android ve Windows Phone uyarlı olan oyunun şimdiden ses getirmesinde en önemli pay ise GTA oyununa olan benzerliğidir.

Haberi 2016 yılında yapılan ve piyasaya sürülmesi epey zaman alan piyasaya çıkarılma tarihi sır gibi saklanan Gangstar New Orleans oyunu sonunda 31 Mart’ta tüm dünya piyasalarına aynı anda çıkıyor. Android ve İOSiçin piyasaya sürülmesi beklenen oyunun resmi kayı sitesine giriş yaparak ön kayıt işlemlerinizi yapabilirken aynı zamanda özel hediyelerden de kazanma şansı yakalamaktasınız.

GTA oyununa benzerliği ile reklamını arttıran ve eğlenceli olması beklenen oyunun Filipinlere İOS Android ve Windows Phone’a olarak 09 Ocak tarihinde gelmişti. Mart ayı sonunda ise tüm dünyaya açılması beklenen oyun bir yıldır sabırsızlıkla beklenmektedir. Resmi sayfasında ön kayıt işlemleri başlatılan oyun için ayrıca özel hediyeler sunularak kampanyalarda yapılmaktadır. GTA benzerliği dışında merakları üzerinde toplayan oyun için beklentiler üst seviyelere taşınmıştır. Piyasaya çıkması ile birlikte test edilecek olması ve oyun severlerin görüşlerini bildirecek olması oyun için büyük bir geri dönüştür. Oyun için geri sayım başladı.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Fallout 4 VR İnanılmaz Geliyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*