Google Asistan Türkiye’de

Donanım Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Google Asistan yani ” Google Now ” Türkiye üzerinde kullanılmaya başlandı. Uzun zamandır merakla bekleniyordu. Sonunda beklentiler boşa çıkmadı ve Türkiye’ye geldi. Google Asistan Nereden İndirilir? sorusu başladı şimdide. Ancak indirmekte çok kolay. Google Asistan sayesinde, Google üzerindeki her türlü işlemi rahatlıkla Asistan yardımıyla çözeceksiniz. Google uzun zamandır Avrupa Ülkelerinde hizmet vermekteydi. Şimdi Türkiye üzerinde hizmet verecek. Google üzerinde bazı Menü işlemleri çok karmaşık olmakta. Bu tarz karmaşık durumlarda, Google Asistan size mükemmel bir hizmet vermeye hazır. Google Asistan, Uygulama olarak hazırladı. Site işlemleri, haber içerikleri, yardım konuları ve hızlı konumlandırma Menüleriyle beraber, artık en kısa sürede Google Asistan size büyük bir Hizmet verecek.

Google Asistanı İndirmek için ” Google Hesabınızın ” olması gerekiyor. Google Hesabı olmadan işlem yapamazsınız. Bu nedenle de indirebilmek için kesinlikle Google Hesabınızın olması gerekiyor. Sonrasında;

https://www.google.com/landing/now/

Bu Link üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra dil olarak ” İngilizceyi ” seçmeniz gerekiyor. Asistan sizi en kolay şekilde yönlendirecek. Bu aşamalardan sonra, Asistana sorular sorabilir ve aklınıza takılan bazı konularda direkt olarak soru sorma hakkına sahipsiniz. Bu özellik sayesinde, şimdiye kadar aklınıza takılan ama bir türlü çözüm bulamadığınız sorunlara, Google Asistan direkt olarak çözüm bulacak.

Bir önceki yazımız olan DDos saldırısı nedir, nasıl yapılır? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*