Google Maps Telefonlara ve Bilgisayarlara Geliyor

Mobil Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Google Maps Telefonlara ve Bilgisayarlara Geliyor

Google Maps hepimizin navigasyon sistemi olarak kullandığımız ve hatta bunun yanı sıra daha bir yeri görmeden en azından mekan özellikleri bakımından tanınmayı amaç edinen genel sistem olarak göze çarpmaktadır. Fakat kişilerin buna ek olarak bir de gösterilen yerlerin görselli desteklenmeleri olsa daha iyi olur dediğimiz olmuştur. Kişilerin elde edecekleri bu genel sisteme kulak verilmiş ve adeta bir konum fotoğraf sistemi ortaya koyulmaya çalışılmıştır. Uzun senelerdir hazırlanan bu yapının temelleri atılmış ve detaylar da tamamlanmış bulunmaktadır. Bu sistemin işlerlik kazanması için kullanıcılar ile de işbirliğine girilmiş olduğunun farkında olmak gerekmektedir.

Google Planet Özellikleri Nelerdir?

Google Maps uygulamasının özellikleri içerisinde şu alt başlıklar bulunmaktadır;

  • Bu program tam bir teknik işçilik ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapay zekanın işlerlik kazanması için kişilerin kullanım sistemlerinden haberdar olmaları gerekmektedir.
  • Bu uygulamaların ana teması olarak kişilerin fotoğraf çekilmiş oldukları mekanların konumlarını bulma prensibi geçerli olmaktadır. Yanılma payının olması da kişilerin uygulamayı kullanmadan önce akılda tutmalar gereken kriterlerden bir tanesidir.
  • Yapılan net analizlere göre kişilerin bu uygulamadan %37 oranında baları elde edileceği de farkında olunması gereken noktalardandır.

Bu özellikler kişilerin uygulamayı kullanmasını çok daha kolay bir hale getirmektedir. Adından da anlaşıldığı gibi eğer istenen düzeye erişilirse gezegenimizin her köşesi çok daha bilinir bir hale gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Iphone Çift Hatlı Mı Oluyor? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*