Hamileler İçin ”ALLE Hamile” Var!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Bu yazı dizimizde bayan takipçilerimizi yakından ilgilendirecek bir konuyu ele alıyoruz. Geçtiğimiz günlerde oldukça işlevsel bir uygulama piyasaya sürüldü. İsmi: ALLE Hamile. Uygulama, anne adaylarının yoluna ışık tutacak oldukça detaylı bilgiler içeriyor. Doktor Furkan Kayabaşoğlu ve Yavuz Çingitaş tarafından kurulup tasarlanan uygulama geleceğin annelerinin sancılı dönemlerinde onların yanında olarak onlara bütünüyle destek olmayı ele almış.

Şuanda yalnızca iPhone‘larda kullanılabilirlik gösteren uygulama yakın zamanda android tabanlı akıllı telefonlara da gelebilir. Uygulama yalnızca hamileliğin haftalarına değinmeyip, hamileliğin yarattığı fiziksel değişimlere ve bu süreçte anne adaylarının ne yapıp ne yapmamalarına, ne yiyip ne yememelerine kadar bilgi veriyor. Bunların yanında çeşitli uzman doktorlarında makalelerine ulaşabileceğin ALLE Hamile’de uzmanların görüşlerini de okuyup hamileliğinizi ona göre yönlendirebilirsiniz.

allehamileteknozen

Uygulamanın yaratıcıları kendilerine vizyon olarak bayan arkadaşların hamileliği en acısız şekilde sürdürmelerini esas almış. Tekme ve kasılma olmak üzere iki sayacı da bünyesinde barındıran uygulama, bu sayede hamileliği bütün boyutları ile ele alıp takipçilerini buna göre yönlendiriyor. Uygulamayı indirip kullanmak için yalnızca hamile olmanıza gerek yok. Çünkü uygulamanın ortaklarından Meral Bayrak, hamileliğin tek kişilik bir süreçten ibaret olmadığını söylüyor ve anne adayı olsun olmasın herkesin bu uygulamayı indirip bir başucu kaynağı yapmasını istiyor. ALLE Hamile, anne adaylarının alışveriş listesini de unutmamış. Uygulamanın alışveriş listesi bölümünde size ve sürecinize en uygun ürünleri bulabilir, bu ürünleri kendi listenize ekleyip satıcılarıyla e-posta yoluyla görüşebilir ve ürünleri satın alabilirsiniz. 

Böylesine kapsamlı ve ince düşünülmüş bir uygulamayı piyasaya sürdükleri için ALLE Hamile’nin kurucularına Teknozen ekibi olarak teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Hepsiburada'nın Yeni CEO'su: Hein Pretorius! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*