HTC 10 İlk Kez Bu Kadar Net Gözüktü

Mobil Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

HTC 10 Fırtına gibi gelecek gözüküyor.  Telefon ilk olarak tasarım, donanım ve diğer teknik özellikleriyle beraber, kullanıcılarına tam kapasite sunmayı planlıyor. HTC Amiral Gemisinde tasarım olarak da ince ayarları en güzel şekilde kullanmış. Resimlerine baktığımız zaman, biraz fikir sahibi olmak mümkün. Lakin, şuana kadar telefon hakkında net bir bilgi yok gibi. Uzmanlar biraz fikir veriyor bu konuda.

Telefonun arka kısmına baktığımız zaman, ” Kavisli Arka Kapak ” tasarımı hemen dikkat çekiyor. Ama tam olarak Kavis yok. Az kıvrımlı arka kapak, telefona hoş ve daha çekici bir hava katarken, tutuş olarak da güzel bir kolaylık sağlayacak.HTC 10 bazı teknik özelliklerine bakacak olursak;

htc-10-teknik-özellikleri-nasıl-olacak

5.15 İnç defasa bir ekranla gelecek. FULL HD donanımlarda ekran üzerinde yer alırken, Piksel ve özellik bakımından, sizleri tatmin edecek gibi duruyor.Adreno 530 GPU özelliği de, İşletim olarak telefona ayrı bir boyut kazandıracak türden duruyor. Telefon bu sayede kapasite olarak hızlandırılmış durumda.

12 MP Arka Kamerası sayesinde, çekim gücünü iyileştirmiş. Söylentilere göre Çekim gücü olarak daha üst düzey bir Kamera Merceği bizleri beklerken, odaklanma gibi sorunlar da yaşanmayacak gibi duruyor. Kamera bu tarz özellikleri sayesinde, kullanım rahatlığını kapasite olarak arttırmış durumda.

Bir önceki yazımız olan 4.5G Aramaları Yavaşlatacak Mı ? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*