Instagram videoları nasıl indirilir?

Mobil mucahit 0 views
sponsorlu reklam

Dünyanın her ülkesinden milyonlarca insanın hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmesine ve birbirinden güzel kareler çekmesine imkan tanıyan Instagram, hali hazırda dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından biri olma özelliğini de taşıyor. Özellikle Facebook tarafından satın alınmasının ardından hızla büyüyen Instagram, kısa süreli video paylaşımına da imkan tanıyor. Birbirinden ilginç ve eğlenceli videoların paylaşıldığı Instagram’da video indirme özelliği ne yazık ki aktif değil. Bunu ancak başka program veya internet siteleri aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu yazıda da Instagram’dan nasıl video indirebileceğinizi öğreneceksiniz. Üstelik hiçbir tarayıcı eklentisi veya program kurmanıza gerek kalmadan. Hazır hissediyorsanız başlayalım!

Öncelikle vededown.com adresini ziyaret etmemiz gerekiyor. Bu site, akla gelen tüm sosyal medya platformlarından (Youtube, Facebook, Instagram) video indirmemizi sağlayan ücretsiz bir mecra. Siteye girdiğiniz zaman karşınıza şöyle bir kutucuk çıkıyor:

vede

Oldukça basit bir arayüze sahip olan siteden Instagram videolarını indirebilmek çok kolay. Tek yapmamız gereken Instagram’a giriş yapıp indirmek istediğimiz videonun linkini kopyalamak. Ardından kopyaladığımız bağlantıyı, bu sitedeki kutucuğa yapıştırıp sağ taraftaki indirme butonuna basıyoruz.

ve

Gördüğünüz üzere videomuzun görseli karşımıza çıktı bile. Daha sonra Download Links başlığının altında mavi renkle yazılan Video.mp4 bağlantısını takip ediyoruz. Tıkladığımız an videomuz inmeye başlıyor. Bu şekilde istediğiniz kadar Instagram videosunu indirebilirsiniz. Tüm bunları ücretsiz olarak sağlayan bu harika siteyi cep telefonundan da kullanabilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 4'te fotoğraf ve videolar nasıl gizlenir? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

mucahit {mucahit}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*