Instagram’da En Büyük İlgi Moda ve Güzellik Profillerinde!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Newswhip sitesi geçtiğimiz günlerde yaptığı bir analizde Instagram üzerinde en çok rağbet gören profillerin moda ve güzellik profilleri olduğunu açıkladı. Ünlü ve tanınmış kişilerden sonra en çok takipçi alan profiller moda ve güzellik alanında yayın yapan kuruluşlar.

Ayrıca Newswhip, moda ve güzellikle alakalı markaların %98‘inin Instagram kullandığını ve oldukça aktif olduklarını da notları arasına ekledi. Moda ve güzellik alanındaki markaların Instagram’da bu kadar çok talep görmesini buna bağlayan web sitesi, Instagram’ın sağlıklı alışveriş içinde büyük bir olanak sağladığını dile getirdi. Artık çoğu kullanıcı herhangi bir mağazaya gidip alışveriş yapmaktansa Instagram üzerindeki butikleri takip edip, beğendikleri ürünle kargo aracılığıyla satın alıyor.

instagram teknozen

Instagram’ın hızlı gelişimi ve Instagram kullanan kitlenin 17-40 yaş arası oluşu, moda ve güzellik markalarının Instagram’a yönelmesinde oldukça büyük bir etken. En çok ilgi gören moda profilleri ise Newswhip’in yaptığı araştırmaya göre; Vogue, Vogue Magazine, Vanity Fair gibi ünlü profiller.

Bir önceki yazımız olan iOs Kullanıcıları İçin Özel Facebook Güncellemesi! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*