Instagram’dan Stalker’lara Özel Güncelleme!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Dünya’nın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram her geçen gün bünyesine yenilikler katmaya devam ediyor. Gelen bu güncelleme ile beraber ”Stalker” arkadaşlar epey zorluk yaşayacak çünkü artık Instagram üzerinden paylaşılan hikayelerin karşı taraftan habersiz bir şekilde ekran görüntüsünü alamayacağız. 7 Temmuzdan itibaren yayında olan güncelleme çoğu kişi tarafından yersiz görülsede güvenlik açısından pekçok kullanıcının taktirini kazandı.

inss

Güncellemeyle beraber herhangi bir Instagram kullanıcısı sizin paylaştığınız bir hikayeyi ekran görüntüsü alırsa bu size bildirim olacak yansıyacak. Bu yeniliğin yanı sıra hikayeler arasında gezinti yaparken yanıtlamak veya yorumda bulunmak istediğiniz bir hikayeye yalnızca yazılı olarak karşılık vermek zorunda değilsiniz. Artık hikayelere resim ve video şeklinde de yanıt verebilip, arkadaşlarınızla aranızda olan iletişimi daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Her geçen gün büyüyen ve bünyesine gittikçe yenilik katan Instagram, bu özelliği adından sıkça söz ettirecek ve pekçok gencin başını yakacak gibi görünüyor. Teknozen ekibi olarak takipçilerimize bir hikayenin ekran görüntüsünü almadan önce bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyoruz!

Bir önceki yazımız olan Nokia 8 ile İlgili İlk Sızıntılar! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*