İnternet Aboneliği Kapatılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

İnternet Aboneliği son zamanlarda bazı markaların rekabet ortamını oldukça yükseltmesiyle beraber, Hız ve Güvenlik açısından da oldukça değişti. Abonelik konusu çok önemlidir. İnternet Abonesi olduğunu Şebeke markaları, size her zaman en gelişmiş hizmeti sunar. Bu açıdan düşüdüğümüz de, Abone olurken ve sonrasında kampanyalar ve diğer işlemlere aşırı derece de dikkat etme gerekir.İnternet Abonelik İptali konusunda  da çok duyarlı olmanız lazım. Abonelik iptallerinde yapılan hatalar yüzünden, sonrasında Aylık olarak birtakım Faturalar da gelmeye devam ediyor. Bu açıdan düşündüğünüz zaman, kesinlikle Abonelik İptali konusunda, detaylı bilgileri almak ve buna en uygun İptal seçeneklerini yerine getirmek lazım. Aksi bir durumda, başınız ciddi oranda ağrır.

Kapatılacak Ayı İyi Seçin

İnternet Aboneliğinizi kapatacağınız Ayı çok iyi seçmeniz gerekir. Ay sonunu kesinlikle beklemeyin. Yani Ay sonuna birkaç gün kala kapatırım, bu sayede Fatura ödemem diye kesinlikle düşünce içine girmeyin.Ne kadar erken kapattırsanız, ay sonuna kadar kullandıklarınızın parasını değil, sadece o güne kadar gelen Faturayı ödersiniz. Yani, ” Diyelim her ayın 20’nde Faturanız geliyor. Ayın 20’nde gelen Faturayı ödedikten sonra,hemen kapatın. Eğer son faturadan sonra, İnterneti kullanmaya devam edip,aradan birkaç gün geçtikten sonra kapatırsanız, o dönemin Faturasını da ödersiniz. Bu yüzden ay sonunu beklemeden kapatmanız en mantıklı seçim olacak.

Bir önceki yazımız olan Steam kütüphanesindeki oyunlar nasıl silinir? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*