IOS 9.3 Yeni Özellikleri Neler?

Mobil Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

IOS 9.3 yeni güncellemeyle beraber daha çok kullanılmaya başladın. IOS 9.3 güncelleme aldıktan sonra, daha çok Kişileştirme ayarları ve bazı Hatalar da giderilmiş durumda. IOS yeni özelliğiyle beraber, performans olarak da yükseldiği Uzmanlar tarafından belirtildi. IOS 9.3 Güncellemesini kullanacaklar çok memnun kalacaklar. Ancak güncellemeden önce, yeterli Hafıza alanına sahip olunması gerekiyor.

IOS 9.3 Güncellemesinden sonra;

– Telefon kullanıcıların sıklıkla aldığı 1970 Hatası artık alınmayacak. Ayrıca bazı uygulamaları kullanırken gereksiz yere çıkan bazı hatalar da çıkmayacak. Bu özelliği sayesinde telefonu daha olumlu ve daha yüksek performansa bağlı bir şekilde kullanmış olacaksınız.

– Müzik dinleme zevkiniz de artacak. Daha yüksek ses ve daha net çıkışların olduğu bir ses kalitesi sizi bekliyor

– Menü düzenleme ve renk ayarları gibi kısımlar da değişiklikler var. Bu değişimlerle beraber, artık istediğiniz şekilde Menü ayarları yapılacak

– Telefon performans olarak hızlanacak. Bu hızlanmayla beraber, Oyun oynarken yüksek derece de hıza bağlı bir oyun zevki sizi bekliyor. Ayrıca İşlemci olarak bazı ısınma sorunları varsa, bunlarda hafifliyor. Her şey sizin için ilerliyor. Bu sayede kısa sürede Telefonunuz eskisine göre çok daha verimli olacak

IOS 9.3 Güncellemesi yapmadan önce, depolama alanlarınızın yeterli GB diskine sahip olması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan App Store beyaz sayfa hatası nasıl çözülür? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*