iOs Kullanıcıları İçin Özel Facebook Güncellemesi!

Sosyal Medya hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Dünya’nın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook, yeni güncellemesiyle adından sıkça söz ettirecek. Her geçen gün bünyesine bir başka yenilik katan Facebook’un şimdiki yeniliği ise yalnızca iOs kullanıcılarını kapsıyor.

facebookgifteknozen

iOs kullanıcıları artık Facebook üzerinden GIF yapabilecekler. Önceden bu formata fazla sıcak bakmayan Facebook yöneticileri yinede kullanıcıları için yorum ve paylaşımlarda GIF desteğini getirmişti. Bunun ardından şimdi de yalnızca iOs kullanıcılarına özel Facebook ile GIF yapma seçeneği de bulunuyor. iOs kullanıcıları kameraları yardımıyla hızlı bir şekilde ”Boomerang” benzeri hareketli gifler oluşturabilecek ve dilerlerse bunları gönderi olarak paylaşabilecekler.

Bu güncellemenin yalnızca iOs kullanıcılarını kapsaması Android kullanıcıların tepki göstermesine sebebiyet versede bu yeniliğin kısa zaman sonra Android kullanıcıları için de kullanılabilir olacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz Instagram ve Twitter'ı Bıraktı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*