iPhone 7 Pil incelemesi

Mobil Zafer 0 views
sponsorlu reklam

iPhone 7`nin merak edilen pili piyasaya çıktı! iPhone 6S e oranla daha büyük olan pil boyutları ne kadar etkili olacak ?

 

iPhone 7 sonun da incelemeler ile karşımızda, bu gidişe bakılırsa iPhone 7 önümüzdeki günlerde beklenildiği gibi çok konuşulacağa benziyor.iPhone 7 tanıtımı 6 ay civarı süren akıllı telefonun pil`i net bir şekilde görüntülendi.Görüntülerin Çin`den geldiği haberi bildirildi.iPhone 7 nin pil özelliği 7.04 WHR (watt-saat) olacağı da ortaya çıkmış bulunuyor.

iPhone-7

iPhone-7

pil_1

iPhone 7 de ,iPhone 6S`e göre %6.5 daha büyük boyutlara sahip bir pilin olduğunu söyleyebiliriz.Bu durumda 1.850 mAh büyüklüğünde olacak.

 

3.5mm olan kulaklık girişi iPhone 7`de kalkmış durumdadır, bu da ,daha ince bir tasarıma sahip olacağı bilgisindedir.Apple, özellikle iPhone modellerinde kasanın incelmesine rağmen daha güçlü pil üretimi yapmaktadır.Bu durum da eskiye nazaran pil sorunu devam edecek mi onu o zaman göreceğiz. Bir de pLus modelleri mevcut bildiğiniz üzere, daha büyük kasaya sahip olan Plus modellerinin haliyle pilleri de daha büyük olacak bu durum kullanıcılar tarafından hoş karşılanmakta.

pil_2

 

NOT: iPhone 7 hakkında görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4.5G Aramaları Yavaşlatacak Mı ? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

“iPhone 7 Pil incelemesi” üzerine 4 yorum

 1. Seher diyor ki:

  iphone zaten kalıplaşmış bir kasaya sahip insan telefonu eline aldığında güven verici duruyor kullananlar daha iyi anlar beni..Pil konusunda şarjı daha uzun gideceğe benziyor umarım yanıltmaz.

  1. Zafer diyor ki:

   Katılıyorum, iPhone kullanıcısı olarak güven konusun da iPhone 4S`ten sonrası için şüphe konusu tamamen kalkmıştır.

   Pil detayına gelmek gerekirse,iPhone her modelinde PİL`in daha uzun ömürlü çalışabilmesi için geliştirmelere gidiyor buda Pozitif olarak kullanıcılara yansıyor..

 2. Muratt diyor ki:

  iphone tavsiye etmem abicim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*