iPhone Bul Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

iPhone Bul sayesinde, eğer telefonunuz kaybolursa, bu uygulama sayesinde kısa sürede tekrar bulabilirsiniz.iPhone Bul uygulaması, direkt olarak sinyalleri size yollayan bir uygulama. Bu sayede kaybolan cihazınız üzerinden gelen Sinyallerle beraber, kısa sürede iPhone marka telefonunuz bulursunuz.

Uygulama Nasıl Kullanılır ? 

Uygulama bölümüne giriş yaptıktan sonra ;

iPhone Bul sayfasını açın

– Kimlik bilgileriniz ve Giriş Şifrenizi girin

– Artık iPhone Bul aktif olarak çalışmaya başlayacak

iPhone-Bul-nedir-Nasil-aktif-Olur

Kimlik Bilgileriniz, iPhone modelinizin size sunmuş olduğu giriş ve entegre bilgileri anlamına gelir. Bu sayede Bilgilerinizden, iPhone Bul uygulamasını kısa sürede aktif edersiniz. iPhone Bul uygulamasını kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Ne olacağı belli olmaz. Telefonunuz çalına’da bilir. Yada ansızın telefonunuzu kaybedersiniz. Bu yüzden de kesinlikle iPhone Bul kullanarak, kısa sürede Telefonunuza dair sinyaller size ulaşır ve sizde telefonla ilgili gelişmiş bir bilgi sahibi olursunuz.

iPhone Bul Uygulamasını kapatmak isterseniz de, aynı menü üzerinden, Pasif duruma getirme işlemi yapabilirsiniz. Ama sürekli olarak açık kalması, sizin için büyük bir avantaj olur. Zaman kötü. iPhone modeller değerli. Çalınabilir. Bu nedenle de, iPhone Bul özelliği sürekli açık ve aktif bir konumda olursa, sizde telefonu kısa sürede bulursunuz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Kişiye Özel Ses Bildirimi Ayarlama başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*