iPhone Error 53 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

iPhone modellerde çok nadir sorunlar meydana gelir. Ancak son zamanlarda Apple bu sorunların giderilmesi ve bir kez daha yaşanmaması için, yeni güncellemeleri gerçekleştiriyor. Bu sayede sorunlar da ortadan kalkıyor.iPhone son zamanlarda bir sorunla karşı karşıya kaldı.  ” Error 53 Hatası ” olarak geçen sorunda, iPhone modelleri işlem yapamaz hale geldi. Bu yüzden de kullanıcılar ciddi sorunlarla karşı karşıya kaldı. Ancak iPhone bu sorunu tamamen düzeltmek için, bir takım yollar başvurdu. IOS 9.2.2 Güncellemesini bu nedenle yaptı. Ama bazı kullanıcılar sorunları hala tam olarak düzeltmiş değil. Yapılması gerekenleri sizlerle paylaşalım.

Bu sorun ” iTunes Uygulamasıyla ” ilgili olan bir sorun. iTunes üzerinden kaynaklanan bu sorun yüzünden, telefon bir takım işlemleri yapamaz hale geliyor. Bu nedenle ;

– Telefonu Bilgisayara USB kablosuyla bağlayın.

– iTunes Store Menüsünün Sol Üst kısmından

– Buradaki ” Cihaz Butonuna ” tıklamanız gerekmekte

Bu işlem sayesinde Telefonunuz ” Hard Reset ” işlemi uygulayacak. Telefon ilk günkü gibi olacak, Yani kendini yenileyecek. Ama bu işlemden sonra telefonunuzda resimler, özel dosyalar ve diğer bazı veriler de silinecek. Bu açıdan, bu işlemi yapmadan önce kesinlikle Yedekleme ve bazı özel verileri de ayrı Veri Saklama cihazlarına almayı kesinlikle deneyin.

Bir önceki yazımız olan PDF dosyaları internetten nasıl düzenlenir? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*