iPhone Müzik Çaları Zamanlayarak Kapatmak

Nasıl Yapılır Ahmet Nazlı 0 views
sponsorlu reklam

Telefondan Müzik dinlemek o kadar keyifli olur ki, özellikle gece yatmadan önce Müzik çaları açar ve hayallere dalarız. Ama uykumuz basar yada bir anda uyur kalırız.Ancak bu durumda Müzik çalmaya devam eder. Bu durum çok tehlikelidir. Yani telefon ısınmaları, Telefon Şarjdaysa eğer ısınmalardan kaynaklı patlamalara kadar giden bir tehlike süreci doğar. Bu durumlara düşmemek için, iPhone Modellerde ” Zamanlayıcı Kullanın ” ve Müzik Çalar Otomatik olarak kendi kapansın.

iPhone Telefonda ;

– Ayarlar- Zamanlayıcı- Zamanlayıcı Bitiş Zamanı Menüsüne gelelim

– Burada düz bir Zamanlama yapmayacaksınız. ” Stop Playing ” ayarını seçin

-Bundan önce ama Zamanı girmeniz gerekiyor

Artık Müzik dinlerken, sizin istediğiniz zamanda Müzik Çalar otomatik olarak kendini durduracak. Geceleri uyurken özellikle bu ayarı yaparak uyumanız, size çok özel bir fayda sunacak. Uyuyup kalsanız bile, en güzel şarkıları dinlemekten vazgeçmeyin. Çünkü Zamanlayıcı sayesinde, artık Otomatik olarak kendisi kapanacak. Sizde bu özellik sayesinde her yerde daha iyi Müzik zevkine doyacaksınız.

Zamanlayıcı sayesinde, tam saatinde iPhone marka telefonunuz otomatik olarak kapanır. Hata da vermez. Bu sayede her yerde en güzel Müzikleri sorunsuz ve daha keyifli olarak dinlemeye devam edersiniz. Sizde bu ayarı yapın ve sizde Uyuyup kalsanız bile Müzik sizinle olmaya devam etsin.

Bir önceki yazımız olan iPhone Modellerde 4.5G Ayarı Nasıl Yapılır? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahmet Nazlı {Ahmet Nazlı}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*