iPhone SE 2017 Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

iPhone SE 2017 modeliyle ilgili yeni haberler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Çok yakın bir tarihte düzenlenecek olan lansmanda tanıtılması beklenen iPhone SE 2017, kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Mart ayında 64 ve 128 GB’lık iPhone SE modellerini tanıtan Apple, o tarihten bu yana 2017 iPhone SE modelleri için kullanıcılara bir açıklama da bulunmamıştı. Yalnızca mayıs ayında ünlü bir tahmin sitesinden sızan ayrıntı, iPhone SE 2017 için kullanıcıların kafasında bir görüntü oluşturmaya yetmişti. Bu sızan detayda iPhone SE 2017’ye ait olduğu belirtilen bir arka kapak görseli bulunmaktaydı.

iphone-se-2017-teknozen
iGeneration tarafından yapılan resmi açıklamaya göre iPhone SE 2017 modeli ağustos ayında kullanıcıyla buluşacak. Bir basın toplantısı kapsamında piyasaya sürülecek iPhone SE 2’nin 489 avro gibi bir fiyata sahip olacağı düşünülüyor. 32 GB’lık model için geçerli olan bu fiyat, 128 GB’lık versiyonda 110 avro artış gösterecek. iPhone SE 2017 için ağustos ayını bekleyen Apple’ın, ekim ayında ise yine bir lansman toplantısında iPhone 8‘i duyuracağı da elimize geçen bilgiler arasında.

Bir önceki yazımız olan Moto G5S Plus'ın Görüntüleri Piyasaya Sızmış Durumda! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*