Iphone’da Çift Hat Çılgınlığı! Çift Simkartlı Iphone!

Mobil Zafer 0 views
sponsorlu reklam

 

Farklı telefonları ve katı kuralları ile dikkat çeken ıphone telefonları, Iphone X ile birlikte çok uzun zaman sonra büyük bir tasarım değişikliğine gitmiş ve donanım olarak ta farklılıklar yaratmıştır. Apple şimdi de alışılagelmişin dışında bir işe daha imzasını atmak için hazırlanmış durumda! Telefonun dışında diğer cihazlarında da diğer marka ve ürünlere göre çok katı kurallara sahip olan şirket bu kurallardan artık vazgeçiyor gibi görünüyor!

Önümüzdeki yıl geride kaldığı konularda rakiplerini yakalamak isteyen Apple’ın ilk hamlesi gigabit LTE hızlarında yaptığı düzenlemeler olacak. iPhone 8 ve iPhone X LTE bandında 600 Mbps hız destekliyor ama yine de indirme hızları söz konusu olduğunda rakiplerine yetişmesi gerekiyor.

 

2018 yılında üç farklı model ve tasarımla piyasaya çıkacak olan iPhone bu tasarımlardan birisini çift SIM kartı iPhone olarak kullanıcılara tanıtmaya karar verdi. Standart çift sim kartlı telefonların desteklediği LTE-3G aksine iPhone LTE-LTE bandını destekleyecek. Bu muhteşem olay şimdiden büyük merak konusu oldu. Apple bu hamle ile birlikte rakiplerinin önüne geçerek uzun süredir Apple kullanan müşterilerine de çok daha iyi bir bağlantı ile bu hizmeti sunmuş olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan iPhone SE 2017 Yakında Piyasaya Çıkıyor! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*