Iron Maiden Mobil oyun

Iron Maiden Mobil oyun

Oyun TeknoMania 0 views
sponsorlu reklam

Iron Maiden Metal Grubunun Mobil oyunu Geliyor !

 

Dünyanın önde iştirak eden heavy metal gruplarından Iron Maiden amaçlı geliştirilen video oyunu amaçlı önce video geldi. İşte dünyaca populer müzik grubu amaçlı yapılan o oyun.
1975 senesinde kurulan ve halen metal müzik dünyasının en fenomen gruplarından biri Iron Maiden amaçlı geliştirilen oyundan önce video geldi. Iron Maiden: Legacy of the Beast isimiyle indirilmeye sürülecek oyun RPG türünde tek yapım olarak karşımıza çıkacak.

 

iron-maiden

Roadhouse Interactive firması aracılığıyla geliştirilen Iron Maiden oyununda ana karakter olarak grubun maskotu Eddie’yi muayene edeceğiz. Eddie ile albüm kapaklarından tanıdık iştirak eden yaratıklara karşın savaşacağımız oyunda bununla birlikte sürede yolculuk da yapabileceğiz.
Iron Maiden: Legacy of the Beast’in dikkat çeken mühim özelliklerinden biri de bundan önce hiç duyulmamış Iron Maiden müziklerini oyunculara sunacak olması. Tamamıyla bedava olarak yayınlanacak meydana iştirak eden oyun Android ve iOS taşınabilir işletim sistemli cihazlara gelecek

Yaz aylarında çıkma yapması beklenilen Iron Maiden: Legacy of the Beast, metal müzik ve Iron Maiden severler amaçlı kocaman tek eğlence kaynağı olacak benzeri gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan PlayStation 5 özellikleri neler başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

TeknoMania {TeknoMania}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*