İşte Galaxy S9, S9+ ve Note 9’un Ekran Boyutları!

Mobil hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Samsung, bu sene bildiğiniz gibi Galaxy S8 ve S8+ telefonlarıyla piyasada büyük yankı uyandırdı. Şimdi ise tüm gözler S9, S9+ ve Note 9 modellerine çevrilmiş durumda. 2018’in amiral gemileriyle ilgili çeşitli sızıntılar basına yansımış durumda. Bunlarda en kesin olarak görüleni ise bu modellerin ekran boyutları.

Elde edilen bilgilere göre Samsung, S9, S9+ ve Note 9 modellerinin ekranında, eski modellerine sadık kalacak. Önümüzdeki sene çıkması beklenen bu telefonların ekran boyutları bir önceki modelleriyle aynı büyüklükte olacak. Bu bilgi henüz net olarak doğru gözükmese de pekçok kullanıcıya göre son derece mantıklı. Çünkü pekçok akıllı telefon kullanıcısı artık Samsung’un ekran boyutu konusunda S8 ve S8+ ile beraber bir sınıra ulaştığı kanaatinde.

samsungteknozen

Ekran çerçevelerini küçülterek daha büyük bir ekranla, küçük bir telefon yaratma girişiminde başarılı olan Samsung, artık önümüzdeki senelerde çıkaracağı modellerde de bu geleneği devam ettirebilir ve ekran boyutunu büyütme konusuna yavaş yavaş son verebilir. Cihazla ilgili sızan bilgilerde hiçbir teknik özelliğe rastlanmasa da ilerleyen günlerde muhtemelen bu konuda bir netlik kazanacak ve kullanıcıların merakı giderilecek. Elimize geçecek olan bilgileri son sürat sizlerle sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz! Takipte kalın!

Bir önceki yazımız olan Xiaomi Mi 5X, İlgi Odağı Haline Gelmiş Durumda! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*