Kısa Süreliğine ”Beleş” Olan 4 Android Oyun!

Bilim hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Bu yazı dizimizde mobil oyun sevdalılarını yakından ilgilendirecek bir haberi paylaşıyoruz. Google Play üzerinde normalde ücretli olan ama kısa süreliğine ücretsiz 4 oyun bulunmakta. Dilerseniz lafı uzatmadan direk bu oyunları hangileri olduğunu inceleyelim.

1) Daregon: Isometric Puzzles

Daregon: Isometric Puzzles’da amacımız çeşitler labirentler içerisinde kutucuğumuzu dikkatli bir şekilde yönlendirerek çıkışa ulaşmak. Tabiki bu sanıldığı kadar kolay olmayacak. Bu yolda karşımıza birçok engel ve optik ilizyonlar çıkacak. Kampanya süresi dolmadan acele edin!

cube
2) Infinity Dungeon Evolution

Klasik bir konuya sahip olan oyunda içinde bulunduğumuz zindanda karşımıza çıkan engel ve düşmanları yok edip, paraları ve kızı buradan kurtarmaya çalışıyoruz. Önünüze kim çıkarsa yıkın!

dra
3) Pixelman

Flappy Bird sevdalılarının daha bir seveceği Pixelman’de amacımız kötü kalpli Baron Von Pixel’in bomba saldırılarından kurtarabildiğimiz kadar insan, kedi ve köpek kurtarmak. Tabiki de işimiz göründüğü kadar kolay değil!

pixel
4) Buff Knight Advanced

Aktif bir şekilde hareket ettiğimiz 2 boyutlu bir rol yapma oyunu olan Buff Knight Advanced, RPG tarzı sevenler için mükemmel bir oyun. Savaşçı ve büyücü olarak iki karakter sınıfı bulunuyor. Kullanıcılar bunlar arasından dilediğini seçip karakterlerini belirli seviyelere yükseltebilme fırsatı elde ediyorlar.

bugg

Çoğu oyun indirimlerinin son günlerinde o yüzden takipçilerimize ellerini çabuk tutup bu birbirinden eğlenceli 4 oyunu bir an önce indirmelerini tavsiye ediyoruz!

Bir önceki yazımız olan Uçan Araba Rüyası Gerçek mi Oluyor? başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*