Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 4 Android Oyun!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

Merhaba değerli Teknozen takipçileri. Bu yazı dizimizde normalde Google Play üzerinde belirli bir fiyatla satın alınan ama şuanda kısa süreliğine ücretsiz olmuş 4 oyundan söz edeceğiz.

1) Avoid It

Normal satış fiyatı 8 TL olan oyun yarına kadar ücretsiz bir şekilde temin edilebilir durumda. Bir takım engeller ve tuzaklardan koşarak kurtulmaya çalıştığımız oyunu, kaçış oyunları tutkunları büyük bir tutkuyla oynayacaktır.

avoiditteknozen
2) Cubes

Oyundaki amacımız hareketli küplerle bizden istenen desenleri tamamlayabilmek. Oldukça basit bir mantığa sahip olan oyun ilerleyen bölümlerde ise giderek zorlaşıyor! Normalde 3,89 TL‘ye satılan oyun 4 gün boyunca ücretsiz durumda!

cubesteknozen
3) Zenge

Bulmaca oyunları sevenlerin vazgeçemeyeceğini düşündüğümüz Zenge‘de, bizden istenen bulmacaları tamamlayıp seviye atlıyoruz. Normal satış fiyatı 1,69 TL olan eğlenceli oyun, 13 saat boyunca ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

zengeteknozen
4) Binary Fun Pro

Bu oyunda ikili sayı sistemi yani bilgisayarların dilini kullanarak matematiğimizi geliştirebiliriz. Binary Fun Pro sayesinde çeşitli kodları kullanarak eğlenmenin yanında bilgisayarların dili hakkında bilgi sahibi de olabiliyoruz. Normalde 2.19 TL gibi bir fiyatla satılan oyun 13 saat boyunca ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

binaryteknozen

Bir önceki yazımız olan Steam'de Bütün Dengeler Alt Üst Oldu! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*