League Of Legends 2016 Üniversite Ligi Kayıtları Başladı

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Dünyanın en çok tercih edilen online oyunlarından olan, League Of Legends ‘ ın hemen hemen her yıl düzenlediği Üniversite Ligi 2016 kayıtları başladı. Daha öncekileri senelerde fazlaca talep olan turnuvaya bu senede yüksek katılım bekleniyor.

Riot Games Türkiye ve Electronic Sports League işbirliği ile düzenlenen turnuvaya katılımlar 21 Aralık Pazartesi tarihi itibariyle başladı.  17 Ocak Pazar gününe kadar devam edecek olan yarışmaya kayıt olmak için daha önceki senelerde olduğu gibi okulunuzdaki eSpor kulüplerinin seçmelerine katılmanız gerekmiyor.  Üniversite başına takım sınırı olmayan turnuvada yalnızca üniversitenizde ki bir takıma üye olabiliyorsunuz. Oyuncular en az beş kişiden oluşan kendi takımlarını kurabilirler ayrıca eSpor kulubünden bağımsız olarak turnuvaya katılabilirler.

Üniversite Ligi’ne katılımlar için Electronic Sports League sistemine üye olmanız gerekmekte. Büyük Final’e kadar geçen sürede tüm aşamalar, Electronic Sports League sistemi üzerinden yapılacak. Üniversite Ligine giriş için nasıl üye olacağınızı ve nasıl kendi takımınızı kuracağınızı aşağıdaki videodan izleyebilir ve buraya tıklayarak Electronic Sports League web sitesindeki üyelik sayfasına gidebilirsiniz.

Üniversite Ligi’ne nasıl kayıt olurum video;

Bir önceki yazımız olan Google Play Store ' da Uygulamalar ve Oyunlar İndirimde başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*