Mafia 3 Ön inceleme

Mafia 3 Ön inceleme

Oyun Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Mafia 3 sonunda çıkıyor ! Piyasaya çıkacağı tarih ve fiyatı belli oldu..

En son yayında olan Mafia 2`nin üzerinden tam olarak 5 yıl geçti ve oyun severleri gerçek anlamda heycanlandıran bir haber oldu.

mafia_3

mafia_3

Oyunun konu edindiği Empire Bay  hayali bir şehir ve bu şehrin kahramanı Vito Scaletta. Mafia 2 yorumcuları ,Mafia 3 için olumlu notlardan bahsedildiği dile getirilmektedir. Oyun içerisinde, karakterlerin, kullanılan makinelerin ve müzik grafik uyumları oldukça hoş karşılanmıştır.

 

Geçmiş sürümde ,Mafia 2 oyunu severlerin bazı yenilikler istenildiğide duyuruldu.Bu isteklerin Oyunun yapımcı firması 2K Games Mafia 3 te isteklerin bir nebze dikkate alınarak hazırlandığını belirtti.Bu oyunu beklemekten heycan duyulan bir diğer nedense, şuan oyun marketlerin oyun için ön sipariş vermiş olmaları.

Mafia-3

Mafia-3

Mafia 3 konusu Nedir ?

Oyun da Mafia 2 ye göre çok fazla değişiklik mevcut, yer olarak ABD’nin New Orleans şehrinde geçen oyunun yönetilecek karakteri, Lincoln Clay ismindeki karakter ile oyunumuzu devam ettireceğiz. Vietnam gazisi olan Lincoln Clay, savaştan yaralı olarak dönmüş ,Ailesini kaybetmiş  aile şefkati olmadığından şehrin pis işlerini yürüten bir aileye sığınır, eksik olan aile şefkati duyguları ön plana çıktığın dan ,Karanlık işler yapan adamın hizmetine girmiş bulunmaktadır.Daha sonra yeni ailesi Farklı bir mafya tarafından öldürülür ve taşların yeri değişir Clay artık herkesi karşısına alır.Tek amacı karşısındaki Mafia`yı yenerek ailesinin intikamını almaktır.

 

mafia3

mafia3

Mafia 3 Nasıl Oynanır ?

 

Youtube de oyun hakkında geniş bir video yayınlandı ve 2 milyon üzeri oyuncunun dikkatini çekti.Oyunun genel tarzı görev amaçlı olduğundan GTA`yı andırmıyor değil, bu benzerlik bazı oyuncuları sevindirirken farklı düşünceli oyuncularında tepkisini aldı.

 

Take-Two şirketinin CEO’su Strauss Zelnick, oyun hakkında bazı yöneltilen soruları cevaplarken GTA ile olan benzerliği hakkındaki görüşlerinide dile getirdi. Strauss Zelnick; Tanıtım videoları herşeyi açıklıyor diye konuştu, bu oyunun tamamen kendine has özellikleri olduğunu dile getiren Ceo, farklı oyunlarla kesinlikle kıyaslama yapılmaması gerektiğini de belirtti.

 

Mafia 3 Fiyatı Nedir ?

 

Kinguin üzerinden satışa sunulan oyun, 125,94 TL evlere girebileceği açıklandı.Genel analizlere bakılarak bu fiyat ile birlikte Mafia 3 oyun severlerin desteği ile piyasada hızlı ilerleyeceğini söyleyebiliriz.

 

Not: Oyunun yayınlanan Videosunu tamamen izleyerek yorum kısmından görüşlerinizi paylaşın lütfen..

 

Bir önceki yazımız olan League of Legends RP Hilesi başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*