PES 2018’de Beta Süreci Start Verdi!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

KONAMI, Dünya’ca ünlü futbol oyunu PES 2018‘in beta sürümünü geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına duyurdu. Konami tarafından hazırlanıp geliştirilen ve önümüzdeki sonbahar mağazalarda yerini alması beklenen PES 2018’in beta sürümünü elde etmek için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyaç duyulmuyor.

PES 2018’in beta içeriğinde bulunanlar ise biraz kısıtlı. Bu durumdan dolayı KONAMI, pekçok oyuncunun tepkisini toplamış olsa da geliştiricilerin betadaki bu sınırı, asıl oyunu biraz daha merak ettirmek için bilerek yaptığını söyleyebiliriz. Seçilebilir iki takım, bir stadyum, iki farklı zaman dilimi ve iki farklı hava durumu dışında PES 2018 betada başka birşey yok. Seçebileceğimiz takımlar arasında ise yalnızca Brezilya ve Fransa bulunuyor. KONAMI’nin neden yalnızca bu iki ülkede sınırlı kaldığı ise kullanıcılar tarafından merak konusu.

pess2018teknozen

Betanın bünyesinde barındırdığı bir diğer özellik ise üçe üç maç yapabilme özelliği. Normalde 1’e 1 bir şekilde oynayabildiğimiz oyuna böyle bir yenilik gelmesi de fena olmamış gibi gözüküyor. 31 Temmuz tarihine kadar süreceği belirtilen PES 2018 beta sürümünü herhangi bir paralı üyelik servisine ihtiyaç duymadan temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zula, Steam'den Kaldırıldı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*