RuneScape Çok Yakında Mobil Platforma Gelebilir!

Oyun hasan gündüz 0 views
sponsorlu reklam

MMORPG severleri haberimize bekliyoruz. Çünkü geçtiğimiz günlerde efsane MMORPG oyunu RuneScape‘in resmi twitter hesabından oldukça önemli bir bilgi paylaşıldı. RuneScape, mobil platformlara gelmeye hazırlanıyor. Ücretsiz bir şekilde çıkış yapacağı düşünülen oyun, artık iOs ve Android tabanlı telefonlarda da oynanabilir durumda olacak.

Oyunda Old School ve modern olmak üzere iki versiyon bulunmakta. Bu iki versiyonda ilerleyen günlerde mobil platformlarda yerini alacak. Piyasaya ilk olarak 2001 yılında çıkan ve çıktığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren RuneScape, tüm zamanların en fazla oynanan MMORPG oyunları arasında. Hatta öyle ki geçen yıl en üretken ve güncellenmiş MMORPG oyunu olarak Guinness‘ten bir dünya rekoru kazanmıştı.

runescapemobilteknozen

Bedava bir şekilde ayrıca browser üzerinden de oynanabilirlik göstermesinden dolayı pekçok MMORPG severin tercihi olan RuneScape, kendisine yine çok güveniyor. Normal sürümün yılın ilerleyen dönemlerinde geleceği, modern sürümün ise önümüzdeki seneye sarkacağı elimize geçen diğer bilgiler arasında.

Bir önceki yazımız olan Yeni Amerikan Güreşi Oyunu WWE Tap Mania Çıktı! başlıklı konumuzu da okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

hasan gündüz {hasan gündüz}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*