SAMSUNG 6 ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK ?

Mobil Zafer 0 views
sponsorlu reklam

Samsung 6 Özellikleri Neler Olacak?

Android denildiği zaman akla ilk elen markalardan biri olan Samsung ortaya çıkarmış olduğu yeni modeller ile de kişileri etki alanına lama devam etmektedir. Fakat son dönemlerde yaşanan cihaz patlama hadiseleri nedeni ile kişilerin bu markaya karşı az da olsa şüpheleri olduğu da bilincinde olunması gereken noktalardandır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bu servisi kullanan kişilerden de bilgi alma imkanınız bulunmaktadır. Samsung 6 ile bu olumsuz yargıyı kırmak için hareket eden Samsung telefonu piyasa bulunan hem en hızlı hem de en donanımlı telefon olması niyeti ile kişilere sunmaktadır. Konu olan telefonu çok daha yakından tanımak için cihaz özellikleri hakkında da kesinlikle bilgi sahibi olmanızı gerekmektedir.

Cihaz Özellikleri Nelerdir?

Samsung 6 kapsamında kişilerin elde edecekleri özelliklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Öncelikli olarak ekran kalitesinin şimdiye kadar kullanılmış olan cihazlardan çok daha kapsamlı ve sağlam arka planlı olması planlanmaktadır. 5.8 inçlik bir plan ortaya koyulmuş olmasına rağmen bu konuda herhangi bir netlik olmadığı da dikkat edilmesi gereken alt başlıklardan bir tanesidir.
  • ARMv8 64-bit bir çekirdek sistemine sahip olan telefonun kullanıcılarını hız konusunda gayet memnun bırakacak bir sistemi içerisinde barındırdığı da buradan bile anlaşılmaktadır.

Bu noktalar ışığında olmansa rağmen kişilerin erişmesinin kolay olmasına ve fiyatın normal seviyelerde tutulmasına da öze gösterilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Çıkarılabilen Batarya mı Sabit Batarya mı Tercih Edilmelidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{Zafer}

En güncel ve popüler Teknoloji içerikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*